کسب مقام دوم کشوری در بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی آذرماه 98

 کسب مقام دوم کشوری در بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی

???? دو تن از دانش آموزان افتخار آفرین دبیرستان دوره دوم استعدادهای درخشان شهید هاشمی نژاد۱ موفق به کسب رتبه دوم کشوری در گروه کامپیوتر در جشنواره خوارزمی شدند.

???? مهدی ناصری تکلو و کیان میر با ارائه طرح "راننده یار" تندیس برگزیدگان بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی را از دستان وزیر علوم و ریاست سمپاد، در اختتامیه مسابقات که در تهران برگزار شد، دریافت کردند.

???? اپلیکیشن اندرویدی راننده یار طرح ارائه شده دو دانش آموز افتخار آفرین ناحیه چهار مشهد مقدس، با هدف پیشگیری از تصادفات رانندگی مبنی بر کاهش هوشیاری، عدم تمرکز، خواب آلودگی و هرگونه حواس پرتی راننده تدوین گردیده است.

???? برنامه راننده یار با تشخیص هویت، تحلیل رفتار و ایجاد پروفایل شخصی برای کاربر با روش‌های دقیق علمی و پردازش داده ها به محض به کارگیری یافته های تصویری و بیولوژیک دریافتی شروع به اندازه گیری خطای رانندگی و رفتارهای پرخطر راننده می نماید.

???? همچنین این برنامه با تمامی شرایط آب و هوایی نوری و ویژگی های فردی از قبل تعیین شده سازگاری دارد و با استفاده از این اپلیکیشن به صورت کاملاً رایگان و با کمترین هزینه می توان از تصادفات رانندگی تا حد قابل ملاحظه ای جلوگیری کرد.


تاریخ انتشار: 1398/09/25


شکیبا باشید...

آمار بازدید ها